Polityka prywatności

  • Dane osobowe przekazywane przez użytkowników za pomocą formularzy elektronicznych są przechowywane przez witrynę Stacja Teraz, administrowaną przez Emilię Kędziorek, na zasadach określonych w prawie polskim, w szczególności w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).
  • Użytkownicy mają prawo przeglądać swoje dane, wprowadzać do nich zmiany oraz całkowicie usunąć swoje dane z bazy.
  • Dane osobowe przechowywane przez Stację Teraz nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
  • Aby ułatwić korzystanie z serwisu, mechanizm nim zarządzający wykorzystuje technologię znaną jako cookies – informacje zapisywane przez serwer Stacji Teraz na komputerze użytkownika. Nie jest ona wykorzystywana do pozyskiwania jakichkolwiek danych o osobach odwiedzających serwis. Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania cookies. Może to spowodować jednak pewne utrudnienia w korzystaniu z serwisu.
  • Zebrane logi serwera (adres IP, domena) przechowywane są przez czas nieokreślony i wykorzystywane do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu serwisem. Podsumowania te mają charakter zbiorczy i nie zawierają cech identyfikujących osoby odwiedzające stronę Stacja Teraz. Logi nie są ujawniane osobom niezwiązanym z zarządzaniem serwisem.
  • Stacja Teraz nie odpowiada za politykę prywatności stron internetowych, do których odnośniki umieszczone są na stronach serwisu.